İSTANBUL

MOLOZ ATIMI

TÜM İLÇELERE HİZMETİMİZ MEVCUTTUR

Güngören Moloz Atımı Hizmetleri

 

Güngören ilçesinde moloz atımı çeşitli tadilat ve dekorasyon yapım işlerinin yoğunluğu üzerine oluşan birçok çeşitli molozlar vardır. Bu nedenle de vatandaşlarımız bazen bu moloz atımlarını ne yapacaklarını bilemeyip; kapı önlerine veya boş arsalara atmaktadır. Güngören ilçesinde genel olarak evlerin yapısının eski olması tadilat ve ev bakım işlemlerini arttırmıştır. Bu yüzden de vatandaşların Moloz hakkında bilgilenmesi bir esastır.

 

Bu ilçede yapılan bu işlemler nedeniyle çıkan fayans, duvar, şap, alçı, mutfak, banyo ve wc molozlarının bina önlerine, boş arazilere veya çöp konteyner’larına atılması yasaktır.  5236 sayılı kanuna göre bu yasağı çiğneyene 5 bin TL’ye kadar idari para cezası uygulanmaktadır. Öyle ki bazen evlerden çıkan moloz miktarının fazla olmasından dolayı istense bile konteyner’lara sığmamaktadır. Bu durumun sonucunda vatandaşlar moloz atıklarını bölerek çöp konteyner’larına atmaktadır. Fakat bu şekilde yapılan işlemler de her konteyner için ayrı ayrı ceza yazılabilme ihtimali de vardır. Birçok kişi bu yasayı bilmediği için bu durum ile çok sık karşılaşılmakta ve mağdur durumuna düşmektedir.

 

Güngören moloz atımı hizmeti genellikle taşeron firmalar ile yapılmakla birlikte devlet ile de anlaşmalıdır. Bu firmalar Moloz atıklarınızı adresinizden alarak, belediye ile anlaşmalı olan moloz döküm sahalarına götürülmektedir. Moloz atımı yapmak için verilen hizmetleri ise ilçeye göre moloz hatlarını arayarak hizmet alabilir ve bu hizmetten sizde güzel bir biçimde fayda görebilirsiniz. Diğer bir yandan molozların çevreye verdiği rahatsızlıkların farkındaysanız, tekrardan aynı işlemleri uygulayarak o çevreye zararlı molozlardan Moloz Atımı Hizmetleri ile kurtulabilirsiniz.

Moloz Atımı Hizmetimizin Adımları Nasıldır?

 

Alo moloz hattı ile bizi arar, bundan sonra molozun alınacağı adres, moloz miktarı, istediğiniz eleman sayısı, istediğiniz aracın türü ve diğer ihtiyaçlarınız için iş makinesi talebinde bile bulunabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilere göre size randevu tarihi verir, tahmini ücret hakkında sizi bilgi sahibi yapabiliriz.

 

Randevu tarihinde adresinize gelir, moloz miktarına göre tekrardan son fiyat verilir ve molozlarınız ekibimiz tarafından ustaca toplanarak döküm sahasına götürülerek dökülür. Bu sayede sizde hizmetimizden kaliteli bir şekilde hizmet almış olabilirsiniz.

 

     Moloz hizmeti, genel olarak bir inşaatın veya yapının yıkıldıktan sonra tuğla, taş, kireç, alçı, boya, demir vb. metaryellerin karışımından meydana gelen döküntülerdir. Moloz hizmeti de bu atıkların zararsız bir şekilde Moloz döküm sahalarına ulaştırılıp dökülmesini sağlar. Bu molozlar genellikle ağır ve sağlığa zararlıdır bu yüzden temizlenmesi esas olmakla birlikte, atımı zor ve uğraştırıcıdır. Aynı zamanda molozların sokaktaki çöp konteynerlarına, boş arazilere veya kapı önlerine dökülmesi yasaktır. Mutlaka devletin belirlediği Moloz döküm sahalarına dökülmeleri gereklidir.

 

Moloz hizmetinde bu çevreye verilen zararlar nedeniyle bu inşaat yıkımlarından sonra moloz döküm sahalarına götürülüp orada işlem görmeleri gereklidir. Moloz atıkları dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Moloz atımı firmamız sayesinde sistematik bir şekilde çok daha kolay bir hale gelmiştir. Aynı zamanda, uzman personellerimizle birlikte bu hizmeti çok daha profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

 

Moloz atımı sorunlarına gelecek olursak, bu durum çok ciddi olumsuz durumlara yol açabilmektedir. İnsanların rahatsız olması, çevreye verdiği zarar veya bazen yıkılmış olan evlerdeki moloz materyallerinin düşmesi yüzünden can ve mal kayıpları oluşabilir. Bu durumun aksatılmaması ve sürekli bir şekilde dikkat edilmesi gereken bir husustur.

 

İSTANBUL MOLOZ ATIMI

HER NERDE OLURSANIZ OLUN , BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDAYIZ !

Indra Lavi

Web Designer

Cindy Merk

Web Developer

Annie Jane

Photographer

MOLOZ ATIMI

HAFRİYT

KIRIM & YIKIM

HIZLI ÇÖZÜM

TELEFON : 0534 760 99 82

İSTANBUL MOLOZ ATIMI

İstanbul içerisindeki tüm ilçelere kusursuz şekilde moloz atımı , hafriyat , kırım ve yıkım hizmetlerimiz mevcuttur. Detaylı bilgilendirme için lütfen iletişime geçiniz.

MİSYON ve VİZYON

MİSYONUMUZ

Hafriyat ve moloz işleriniz için kolaylık ve ekonomi olarak en uygun fiyatı size sağlamak için canla başla çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Ekipmanlarımız ve donanımlarımız yılımıza en uygun şekilde güncelleştirilip hata riskini sıfıra indiriyoruz , bunun yanında doğa dostu ürünler kullanarak doğamızı korumaya çalışıyoruz.

İLETİŞİM

Bizimle mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz (Önerimiz hızlı olması açısından TELEFON ile görüşmedir.)