Skip to content

Hakkımızda

15 yılın üzerinde deneyim

 İstanbul’un Tüm İlçelerine yıkım ve moloz atma ve hafriyat, banyo tuvalet kırma ve kanal açma, fayans seramik kırma ve tadilat, şap betonu kırma, bina temizliği ve bahçe düzenleme, Büyük İş makinalarının giremediği yerlerde eğitimli insan gücünü kullanarak hizmet vermekteyiz.

Profesyonel makinelere ve deneyimli elemanlarımız ile hassas makinelerimizin kullanımı mümkün olmadığı kırım işlerimizde hızlı bir çözüm yolu üreterek kompresör kırıcılar ile işlerinizi son derece profesyonel olarak teslim etmekteyiz.

Binalarınızın içerisinde veya dışarısında yaptıracağınız her türlü tadilat işlerinizde kırım ve yıkım konularında uzman bir firmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile en iyi hizmeti alabilmenizi sağlayarak sağladığımız tüm kırım, yıkım, kanal açma, işlerinizi başarılı bir şekilde büyük bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Yaptığımız iş sonrasında çıkacak olan hafriyatınızı iş başlangıcında konuştuğumuz anlaşma neticesinde molozlarınızın kaldırılmasını da sağlayabilmekteyiz.

0534 760 99 82 

Misyonumuz

Firmamız köklü bir firma olduğu için uzun yıllarda birçok müşteri edinmiş ve geniş bir müşteri portföyü edinmiştir. Bireysel müşterilerden tutun da şirketler, kurumlar ya da diğer işletmeler gibi pek çok farklı gerçek ve tüzel kişiye hizmet sunulmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler sonrası müşterilerimiz tarafından gösterilen memnuniyet ifadelerinin hakkını vermek için gayret göstermekteyiz. Bu nedenle vermiş olduğumuz hizmetleri günden güne arttırarak daha geniş alanda faaliyet göstererek, daha çok müşteriye hitap etmek ve daha fazla insana çözüm sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz.

Uzman Takım Üyelerimizle Tanışın

about-team-01

Ahmet Usta

about-team-04

Burcu Yıldız

about-team-02

Mehmet Tekin

about-team-05

Aslan Güneş

about-team-03

Mustafa Yelken

about-team-06

Ramazan Yıldırım

İstanbulda Moloz Kırım Yıkım işiniz mi var? Hemen Arayın

05347609982

Get a Call Back

Direkt yazın
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
İstanbul Moloz Atımı
Merhabalar
Nasıl yardımcı olabiliriz?